bilgi@eylulnet.com.tr | Hız Testi
Adil Kullanım Kotasız İnternet

Adil kullanım kotası, belirli bir kullanımdan sonra internet kullanım hızını düşüren indirme(download) miktarına denilmektedir. Yani internet paketinizin belli bir hızı bulunuyor ve siz internet kullanımınızda adil kullanım kotası olan miktarı aştığınızda internet hızınız düşüyor. Adil kullanım kotasız internet paketleri bu nedenle çok daha fazla tercih ediliyor. Adil kullanım kotası olmayan internet paketleri ile istediğiniz kadar indirme işlemi yapabilirsiniz, internet hızınızda bir değişiklik olmaz. Tttnet, Uydunet, Süperonline gibi internet sağlayıcılarının adil kullanım kotasız internet paketleri bulunuyor.

Adil İnternet Kotasız İnternet Fiyatları

Adil internet kotasız internet paketleri ücret olarak biraz daha fazla ücret ödemeyi gerektiriyor. Adil kotasız internet fiyatları, internet sağlayıcısının sunduğu paketlere göre değişkenlik gösteriyor. Tttnet Fiber Full Limitsiz Paketlerinde en düşük ücret aylık 229 TL.Uydunette 10 Mbit ve 20 Mbit’e kadar olan 999.00 TL ve 199.00 TL gibi fiyatlar bulunuyor, ayda 499.00 TL’Ye kadar paket seçenekleri var. Süperonline’da 25 Mbit, 50 Mbit ve 100 Mbit kotasız paketler 69.00 TL’den 999.00 TL’ye kadar fiyatlarda sunuluyor.

konya metro internet, konya ucuz internet, konya wifi internet, konya kablosuz internet, internet servis saglayici, fiber internet,Taahhütsüz İnternet

 

www.eylulnet.com.tr

 

visa