bilgi@eylulnet.com.tr | Hız Testi
EylulNET Kurumsal İnternet

EylülNet intenet hizmetiyle dünyanın en hızlı internet erişim teknolojisi olan fiber-optik omurgasını kullanarak şirket merkeziniz ve farklı lokasyonlardaki ofis ya da işlem merkezleriniz arasında az paylaşımlı, esnek bant genişliğinde, yüksek hız ve kalitede, güvenli veri iletişimini garanti ediyor. Daha ekonomik veri iletişimi sunan hizmeti, şirket içi uygulamalar, e-posta trafiği, şirket sunucularına erişim, veri aktarımı gibi ortak uygulamalar için idealdir.

Kimler için ideal?

– Aynı şehirde ya da farklı şehirlerde birden fazla ofisi, işlem merkezi/birimi bulunan şirketler, finans kuruluşları ve bankalar

İnternet servis sağlayıcılar

– Esnek ve yüksek bant genişliğine ihtiyaç duyanlar

– Ekonomik bir erişim çözümüne ihtiyaç duyanlar

– Ethernet servislerinin esnekliğini yüksek performansla kullanmak isteyenler

Avantajları

​5 ile 1000 Mbps arasında değişen esnek ve yüksek bağlantı hızlarında kaliteli erişim sağlarsınız. Uygulamalarınız daha çok bant genişliğine ihtiyaç duydukça artan kapasitesiyle hızla ve kolayca ölçeklenebilir.

Protokol dönüşümlerine ihtiyaç duymadığı için zaman kaybı ve riskiniz ortadan kalkar.

–Switch ekipmanlarının ilk yatırım maliyeti oldukça düşük olduğundan bütçenizi korur.

Network’ün 3. katmanını oluşturan sanal ağınızla (VPN) kolayca entegre edilebilen network yapınızı kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Network’ünüzün kontrolü ve yönetimi tamamen size ait olur.

Esnek kiralama modellerimizden yararlanarak veri iletişiminiz için yatırım, bakım, operasyon maliyetlerinizden tasarruf edersiniz.

Mevcut operatör üzerindeki bağlantınıza alternatif olarak kullanabilir, operatör yedekleme ihtiyacınızı karşılarsınız.

Toplam SLA avantajından yararlanarak erişim hizmetlerini, diğer bağlantı hizmetleri ve veri merkezleri hizmetleriyle birlikte tek bir noktadan alırsınız.

Karmaşık yapıdaki şirketinizin ihtiyaçları için size özel çözümlere size özel ilgi ile ulaşırsınız.

7/24 izlenebilir, ölçeklenebilir, ölçülebilir, raporlanabilir, EyulNet güvencesinde bir uzman servis alırsınız.

visa