bilgi@eylulnet.com.tr | Hız Testi
İnternet Fiyatları

Ev, işyeri ve mobil cihazlarınızda kullandığınız internet bağlantısı çeşitli kuruluşlar tarafından sağlanmaktadır. Farklı internet sağlayıcılarının farklı internet fiyatları olmaktadır. İnternetin limitine ve özelliklerine göre internet fiyatları da değişmektedir. İnternet hizmetlerinde çeşitli kampanyalar sunulmaktadır.
İnternet bağlantısı ADSL, Fiber İnternet ve Uydunet olmak üzere üç ayrı şekilde sağlanmaktadır. Ülkemizde, internet servisi sunan kuruluşlar,TTNET, D-smart Net, Superonline, Turknet, Biri Adsl, Doping, Uydunet farklı internet kampanyaları ve farklı internet fiyatları sunmaktadır. İnternet sağlayıcılarının sunduğu internet paketleri fiber internet, sınırsız internet, limitli internet, kablolu internet gibi farklı özelliklerde internet paketleridir.

İnternet Paketleri Ve Fiyatları

İnternet hızı ve limiti internet paketlerini seçerken önemli özelliklerdir. İnternet paketi seçimi yaparken kullanım alışkanları, hız ve limit belirleyici özelliklerdir. Türk Telekom Adsl, 16 Mbit, Limitsiz internet artı telefon 69.00 TL, Doping Fiber internet 24 Mbit, Limitsiz internet 56.90 TL, Türkcell Süperonline 25 Mbit Fiber İnternet, limitsiz 59.90 TL, Türk Telekom Fiber internet,24 Mbit, limitsiz 59.90 TL fiyatlar ile sunulmaktadır.

visa