bilgi@eylulnet.com.tr | Hız Testi
Kablosuz İnternet

Kablosuz internet, internet kullanımını sağlamak için kablo ile cihazlara bağlanmadan, birçok bağlantısı noktası üzerinden geniş bir alanda internet erişimi sağlamaktadır. Kablosuz ağ sistemleri radyo frekansları ile bildiğimiz modemlerle aynı şekilde çalışmaktadır. İngilizcesi Wireless Fidelity, Wİ- Fİ olarak ifade edilmektedir.


Kablosuz internet, kablosuz modemler aracılığı ile sağlanmaktadır. Kablosuz internet sağlayıcıları farklı kampanyalar ile kablosuz internet hizmeti vermektedir. Türkcell, Vodofone, Avea, Türk Telekom,D-Smart kablosuz internet paketleri sunmaktadır. Sınırsız kablosuz internet ya da limiiti olan kablosuz internet paketleri bulunmaktadır.


Kablosuz İnternet Paketleri
Kablosuz internet paketleri hız, limit ve kullanım özelliklerine göre farklı farklı olmaktadır. İnternet paketleri, farklı kapmayanlar ile sunulmaktadır. Kablosuz internet paketlerinde limitsiz internet her şey dahil, 1, 2, 3, 4, 5, 6 Gb limitli internet paketleri, faturalı ya da faturasız internet paketleri, Farklı internet hızı ve limiti olan internet paketleri bulunmaktadır. Limitli ve limitsiz internet paketlerinin fiyatları da değişmektedir. İnternet paketi seçerken kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlar doğrultusunda seçim yapılmalıdır.

http://www.eylulnet.com.tr

visa