bilgi@eylulnet.com.tr | Hız Testi
Konya Yeni Nesil İnternet Servis Sağlayıcısı

Eylülnet bilgilendirme :Wi-Fi -> İngilizce'si :Wireless Fidelity, Türkçe: Kablosuz Bağlantı Alanı ve kişisel bilgisayar, video oyunu konsolları, dijital ses oynatıcıları ve akıllı telefonlar gibi cihazların kablosuz internete bağlanmasını sağlayan son teknolojidir.Belki birçok internet kullanıcısın yeni tanıştığı bir uygulamadır.

Konya Eylulnet Wi-Fi'ın erişim noktaları, bir oda gibi küçük alanlardan, birkaç kilometre geniş alanlara kadar etki edebilir, buralarda internet erişimini sağlayabilirsiniz. Evinizde ve ofisinizde özel kullanımının yanında kamuya ait alanlarda da diğer ticari şekillerde hizmet vermekteyiz. Havaalanları, otel ve restoran gibi yerlerde genel olarak bu hizmet ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Lisans gerektirmeyen frekanslarda çalıştırılır ve Ağ için kablolama gereksinime gerek olmayabilir yeri ve konumuna göre, böylece kablo çekilemeyecek binalarda veya binalar arası bağlantılarda kolaylık sağlar. Diğer kablosuz çözümlere göre çok daha ucuz ve kolay alınıp çok rahatlıkla kurulabilir.Eylulnet ile birden çok kablosuz erişim noktası kullanılan ağlarda kablosuz dolaşım ile kablosuz iletişim kesilmeden bir erişim noktasından diğerine geçiş yapılabilirsiniz. WEP, WPA ve benzeri kablosuz şifreleme yöntemleri veya IEEE 802.1x gibi yetkilendirme yöntemleriyle çeşitli güvenlik seçenekleri sunar.

visa