bilgi@eylulnet.com.tr | Hız Testi
Mikrotik Ürün Çözümleri

Küçük ve orta ölçekli firmaların kullanımı için ideal olan mikrotik ürünleri ekonomik açıdan sağladığı avantaj yanında kullanım için de artı katacaktır. Mikrotik ürünleri, çok yönlü kullanım özellikleri ile fark yaratır. Firewall olarak kullanılabilmesi yanında Router olarak da kullanılabilmektedir. Ayrıca port kısıtlayabilir, Bandwidth Manager ile ağ trafiklerini izleme şansınız olur. HotSpot ile internet hizmeti verebilir, Wifi, VPN Server kurabilir, Adsl hattınızı da kullanarak hizmet sağlayabilirsiniz. DNS Server kullanımına uygun Mikrotik ürün çözümleri beklentilerin üzerinde bir seri ile karşınıza çıkar.

Teknik açıdan Intel anakartlar birçok bilgisayar uzmanının tavsiyesidir. P4 sürümü de ideal olarak nitelendirilmektedir. Intel Pentium 3.0Ghz HT özellikle tavsiye edilen bir teknolojidir. Ancak bu noktada işlemcinizin çift çekirdekli olmaması detayına dikkat etmeniz önerilir. Çift çekirdek desteği yer almamaktadır. Ram açısından çok yüksek rakamlar gerekmez. 512MB yeterli olacaktır. Bu teknoloji en fazla 1,5GB ram kullanım imkânı verir.

Mikrotik Ürünleri Temin

Birçok kullanıcının merak ettiği mikrotik kurulumu için mikrotik iso'sunu indirmeniz önerilir. Sunucunuza yükleme işlemi bittikten sonra kurulum aşamasına geçebilirsiniz. ayrıca ürün satış noktalarını da kullanabilirsiniz.

visa